Svečano otvorenje plesne radionice

Od ove školske godine možete se uključiti u program plesne radionice.

U maloj sportskoj dvorani Osnovne škole Eugena Kumičića održano je svečano otvorenje plesne radionice koja će se održavati kao jedan od izbornih predmeta Osnovne glazbene škole Slatina.

Otvorenje je održano dana 13. rujna uz nazočnost zamjenice gradonačelnika grada Slatine, Sanje Mrzljak Jovanić, ravnatelja Antonia Brzice i učitelja naše škole.

Na početku svečanog otvorenja svim nazočnima obratio se ravnatelj glazbene škole:

„Ova je školska godina nama  znakovita jer počinjemo s jednim imenom, a ja se nadam da ćemo je završiti s novim imenom, kao Glazbena škola Milka Kelemena-Posebnost je i to što krećemo u jedan novi program, ujedno i novi izazov, a to je Plesna radionica, i vjerujem da školu čeka lijepa budućnost.“

Ravnatelj Brzica izrazio je uvjerenje da će se za koju godinu Osnovna glazbena škola Slatina preseliti u novouređeni prostor nekadašnje stare škole, gdje je predviđena i plesna dvorana, što znači da će škola imati vrhunske uvjete za rad, a cijela škola bit će pod istim krovom.

Roditelje i djecu pozdravila je i voditeljica Plesne radionice Maša Vukovski te je naglasila da se prvi nastup može očekivati za Božić.

Na kraju svečanosti otvorenja, na opće zadovoljstvo svih prisutnih, mali polaznici Plesne radionice praktično su pokazali što se u plesu može naučiti za samo dva školska sata.

Program plesne radionice mogu polagati djeca od 4. do 8. razreda.

Plesna radionica će se održavati u već spomenutoj maloj dvorani Osnovne škole Eugena Kumičića srijedom i petkom od 18:00h do 19:00h.

Upisi za Plesnu radionicu još uvijek su u tijeku.smiley

Izvor: Andriana Jaković, tekst

objavio: Andrea Kligl   datum: 16. 9. 2017.

e-dnevnik

Instrumenti

KLAVIR

HARMONIKA

GITARA

TAMBURE

VIOLINA

FLAUTA

KLARINET

SAKSOFON

TRUBA

TROMBON

« Travanj 2024 »

Interreg projekt

Glazbeni spotovi

Škole- prijatelji

Glazbena oprema:

Note:

Koliko često posjećujete web stranicu naše škole?